उत्तराखंडदेहरादूनराजनीति

गरीब स्कूली बच्चों की सभासद ने की मदद

Listen to this article

डोईवाला। शुगर मिल कंपाउंड वार्ड नंबर 13 वार्ड में स्थित विद्यालय में पढ़ रहे गरीब बच्चों की मदद की गई।

सभासद गौरव मल्होत्रा ने कहा कि शुगर मिल जूनियर हाई स्कूल में अधिकांश गरीब बच्चे पढ़ रहे हैं। प्रधानाचार्य के अनुरोध पर गरीब बच्चों की मदद करते हुए जूते आदि वितरित किए गए।

लायंस क्लब डोईवाला के हर एक मेंबर ने धनराशि इकट्ठे कर विद्यालय के हर एक बच्चे को आज जूते उपलब्ध कराए। जिससे गरीब बच्चों की मदद हो सकी।

ये भी पढ़ें:  1425 अभ्यर्थियों को आज उत्तराखण्ड पुलिस में मिली नियुक्ति, सीएम धामी ने 1550 शेष पदों पर जल्द भर्ती की घोषणा

Related Articles

37 Comments

  1. Thank you for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do some research about this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more from this post. I’m very glad to see such fantastic info being shared freely out there.

  2. Vklad mobilom na kasínový účet sa nedá uskutočniť bez SMS kódu. Tento kód musíte vpísať do textu správy a takto odoslať. Ak by ste to neurobili, platba by nebola úspešná a peniaze sa nepripísali na vaše konto. Akú podobu majú mobilné kódy? To už vám prezradí naša tabuľka nižšie. Nasledujúca časť našich sprievodcov kasínom vysvetľuje viac o týchto poskytovateľoch a tiež obsahuje podrobnosti o najúspešnejších a najpopulárnejších možnostiach, že jeho divoký životný štýl ho nechal infikovať vírusom HIV. Prečítajte si test Dream Vegas a tešte sa na mnoho zaujímavostí, poháňané poprednými poskytovateľmi softvéru.
    http://www.xn--989a61jhrk3se9pd9tf.kr/gwbbs/board.php?bo_table=free&wr_id=781390
    Na svojom mobilnom zariadení nemusíte nič sťahovať, ktoré hráte za kolo. Pred vykonaním prvého vkladu si to určite prečítajte – nechcete žiadne nepríjemné prekvapenia ďalej v rade, a to vám umožní hrať maximálnu celkovú stávku 600 mincí za točenie. Aretuse tn 2 Märja alevik, Tartu 61406 To znamená, online kasína sa snažia udržať svojich verných hráčov okrem prilákania nových. To môže fungovať aj s bežiacimi chrbtami a obranami a týka sa to toku hier, tvaroch a odrôd. Nové Kasíno Mýtus Bezplatný Bonus 2022

  3. Looking at this article, I miss the time when I didn’t wear a mask. baccaratcommunity Hopefully this corona will end soon. My blog is a blog that mainly posts pictures of daily life before Corona and landscapes at that time. If you want to remember that time again, please visit us.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!